Gay icoon George Michael overleden

 

Bron: Youtube

Bij Zij aan Zij zijn we verdrietig, want George Michael is dood. Hij overleed op eerste kerstdag aan hartfalen. Met hem verliezen we niet alleen een briljant artiest, maar ook een voorvechter voor homorechten. 

Vaarwel George, bedankt voor je geweldige muziek en vooral voor je moed, waardoor je een voorbeeld werd voor velen.

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Liefde op Lesbos

In de zomer bruist het eiland van het leven, maar in de winter keert de rust terug en juist dan merkt Petra dat ze een leuke, fijne en lieve vriendin in haar leven mist. Ben jij de vrouw die Petra in de winter weer laat stralen?

Lees verder

Nieuwe balans

Het is intens genieten. Onze oudste is helemaal fan van haar kleine broertje en hij wordt dan ook flink overladen met kusjes en knuffels. Zoveel hebben wij er toch echt nog nooit gekregen.

Lees verder

I Kissed a Girl

'Sexy, drama & queer joy' – de nieuwe queer dating show voor vrouwen zie je vanaf vandaag! Wij waren bij de release in Paradiso en spraken Holly Mae Brood en de deelnemers.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden