Lesbische vluchtelingen vertellen hun verhaal

Een klein deel van de vluchtelingen in Nederland is 'familie'. Er wordt veel gepraat óver vluchtelingen, maar veel te weinig mét vluchtelingen. Zij aan Zij heeft voor dit artikel gesproken met drie Afrikaanse vrouwen. Zij vertellen over zowel hun ervaringen als (lesbische) vrouw in hun land van herkomst als in Nederland.

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

WIJdames in Antwerpen

WIJ organiseert maandelijks een laagdrempelige activiteit, zoals cultuur- en natuurwandelingen, kajakken in de zomer en twee keer per jaar een vrouwenfeest: we spreken bestuurslid Nathalie.

Lees verder

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden