Lesbische vluchtelingen vertellen hun verhaal

Een klein deel van de vluchtelingen in Nederland is 'familie'. Er wordt veel gepraat óver vluchtelingen, maar veel te weinig mét vluchtelingen. Zij aan Zij heeft voor dit artikel gesproken met drie Afrikaanse vrouwen. Zij vertellen over zowel hun ervaringen als (lesbische) vrouw in hun land van herkomst als in Nederland.

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

I van intersekse

'Wij zijn hier. Sterker nog, wij zijn overal: wij zijn je buren, je vrienden, je docenten, je filmsterren, je rocksterren, je theatermakers, je kunstenaars, je broers en zussen, je ouders. Intersekse, wij bestaan!'

Lees verder

Sterke vrouw

Nora Akachar deelt haar persoonlijke zoektocht. Hoe word je een sterke vrouw, een Tamghart? Een tocht vol humor en scherpe levensvragen zie vanaf 19 februari in de theaters.

Lees verder

Horoscoop februari 2025

Het is tijd om je hart te volgen met vastberadenheid en passie, maar laat je niet verblinden door haar mooie ogen. Het einde van de maand wordt intens. Wat staat jou te wachten?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden