Zij aan Zij jubileumfeest: de beelden!

We zagen al een vlog en een foto-overzicht van de receptie eerder die dag: Op 4 augustus vond het grote Zij aan Zij jubileumfeest plaats in de Tolhuistuin in Amsterdam. De sfeer was goed, de muziek lekker; er werd gedanst, gesproken door Maria van Oosten, Tanja Ineke en Vera Bergkamp als winnares van de Empowerment Award en gezongen door Jennie Lena. Het was een mooie avond!

De foto's zijn gemaakt door Lizette Beunders en Nancy Andeweg. De aftermovie is een productie van Nada Milovanovic van Zij aan Nada, samen met presentatrice Amy Bosma en cameraman Sander Ijpelaar.

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden