k.d. lang's Ingénue viert 25-jarig jubileum

Het album Ingénue van de Canadese k.d. lang werd 25 jaar geleden gelanceerd, en naast een nieuwe digitale versie en een nieuwe CD, is de jubileumeditie van Ingénue nu ook op vinyl verkrijgbaar. De plaat werd twee keer platina en in het releasejaar 1992 won k.d. lang een Grammy Award.

De jubileum-LP bevat de geremasterde versies van de tien originele tracks van Ingénue, inclusief de hit 'Constant Craving', daarnaast zijn er acht nooit eerder uitgegeven opnames te horen van k.d's optreden tijdens MTV Unplugged in 1993. k.d. is openlijk lesbisch en een rolmodel voor velen.

Meer over k.d. lang lees je in de Encyclopedie.

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden