Kussen op cover Vogue

Via Het Laatste Nieuws: 'De Italiaanse editie van modemagazine Vogue heeft twee kussende heren, twee dames en een heterokoppel op de cover van het septembernummer gezet. Als een ode aan de liefde volgens het blad. "Kussen is kussen" zette hoofdredacteur Emanuele Farneti erbij toen hij de foto's op Instagram deelde.

Het is de eerste keer dat de Italiaanse Vogue een koppel van hetzelfde geslacht op de cover zet en dat heeft alles te maken met de nieuwe hoofdredacteur Emanuele Farneti. Het modeblad onderging sinds zijn aantreden al een complete make-over, met een grotere focus op maatschappelijke thema's. Zo stond er in het julinummer bijvoorbeeld een open brief aan de Italiaanse minister van kunst en cultuur over zijn passieve houding ten opzichte van het LGBTQ-toerisme. Lees meer op hln.be.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

I van intersekse

'Wij zijn hier. Sterker nog, wij zijn overal: wij zijn je buren, je vrienden, je docenten, je filmsterren, je rocksterren, je theatermakers, je kunstenaars, je broers en zussen, je ouders. Intersekse, wij bestaan!'

Lees verder

Sterke vrouw

Nora Akachar deelt haar persoonlijke zoektocht. Hoe word je een sterke vrouw, een Tamghart? Een tocht vol humor en scherpe levensvragen zie vanaf 19 februari in de theaters.

Lees verder

Horoscoop februari 2025

Het is tijd om je hart te volgen met vastberadenheid en passie, maar laat je niet verblinden door haar mooie ogen. Het einde van de maand wordt intens. Wat staat jou te wachten?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden