Jennie Lena akoestisch: uit het leven gegrepen

Jennie Lena gaat voor het eerst de theaters in!

Ze geeft 19 shows in totaal, van 5 oktober 2017 t/m 1 februari 2018. Tijdens het Zij aan Zij jubileumfeest (< klik hier voor een terugblik), waar Jennie optrad, interviewde presentatrice Amy Bosma haar voor Zij aan Nada over haar theatertour en gaf Jennie een exclusieve preview van een song op haar nieuwe album. Een album uit het leven gegrepen, vertelt zij. Jennie Lena: "Je moet doen wat je gelukkig maakt en je niet kleiner laten maken dan je bent."

De video's zijn producties van Nada Milovanovic. Camera: Sander Ijpelaar

Eerder deze week postten we deel één van het interview op onze Facebook-pagina. Daarin antwoord op de vraag: Valt Jennie Lena ook op vrouwen?

 

Tickets en meer info: klik hier.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Liefde op Lesbos

In de zomer bruist het eiland van het leven, maar in de winter keert de rust terug en juist dan merkt Petra dat ze een leuke, fijne en lieve vriendin in haar leven mist. Ben jij de vrouw die Petra in de winter weer laat stralen?

Lees verder

Nieuwe balans

Het is intens genieten. Onze oudste is helemaal fan van haar kleine broertje en hij wordt dan ook flink overladen met kusjes en knuffels. Zoveel hebben wij er toch echt nog nooit gekregen.

Lees verder

I Kissed a Girl

'Sexy, drama & queer joy' – de nieuwe queer dating show voor vrouwen zie je vanaf vandaag! Wij waren bij de release in Paradiso en spraken Holly Mae Brood en de deelnemers.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden