Jennie Lena akoestisch: uit het leven gegrepen

Jennie Lena gaat voor het eerst de theaters in!

Ze geeft 19 shows in totaal, van 5 oktober 2017 t/m 1 februari 2018. Tijdens het Zij aan Zij jubileumfeest (< klik hier voor een terugblik), waar Jennie optrad, interviewde presentatrice Amy Bosma haar voor Zij aan Nada over haar theatertour en gaf Jennie een exclusieve preview van een song op haar nieuwe album. Een album uit het leven gegrepen, vertelt zij. Jennie Lena: "Je moet doen wat je gelukkig maakt en je niet kleiner laten maken dan je bent."

De video's zijn producties van Nada Milovanovic. Camera: Sander Ijpelaar

Eerder deze week postten we deel één van het interview op onze Facebook-pagina. Daarin antwoord op de vraag: Valt Jennie Lena ook op vrouwen?

 

Tickets en meer info: klik hier.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Queer Geschiedenismaand

Dit jaar is het de vijfde editie en IHLIA presenteert een database met daarin 40 objecten met queer thematiek uit 40 verschillende museale en archiefcollecties in Nederland.

Lees verder

Verliefd op een man

Ik dacht niet dat ik het ooit ging zeggen, maar ik denk toch echt dat ik voor het eerst in mijn leven verliefd ben op een man. Gelukkig staat mijn vriendin er ook achter. Ik denk trouwens dat zij hetzelfde voelt voor deze man.

Lees verder

Roze Filmdagen 2025

Op woensdag 19 maart begint het twaalfdaags filmfestival met bijna 120 speelfilms, korte films en documentaires met LGBTQ+ gerelateerde thema's van over de hele wereld!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden