22 the Project: Antwerpen

Huwelijk nummer 3 is een feit. Afgelopen zaterdag trouwden Fleur en Julian in Antwerpen. Sinds vandaag staan de foto's van deze plechtigheid online, op de website van 22 the Project.

Fleur heeft 20 jaar in Antwerpen gewoond, dus de stad voelt altijd een beetje als thuis. En Antwerpen werkte heel graag mee aan de voltrekking van het huwelijk; binnen een week was alles geregeld. Inclusief een receptie, dus Fleur en Julian konden nu ook vrienden uitnodigen erbij te zijn. Ook de Belgische pers besteedde uitgebreid aandacht aan het huwelijk en het project, op televisie en in kranten. "Toen we begonnen met 22, zeiden we tegen elkaar: als we ook maar één persoon aan het denken zetten, dan is het project geslaagd. We hadden niet verwacht dat het zo snel zó groot zo worden. We zijn dan ook meer dan dankbaar voor manier waarop ons verhaal verspreid wordt."

Lees meer op de website en bekijk de foto's. Fotografie: Jo Vandenbroucke.

 

Lees hier meer over 22 the Project, over New York en het huwelijk in Amsterdam.

*

 

Zij aan Zij publiceert dagelijks relevante, interessante, spannende, grappige of aangrijpende content. Geschreven door onze eigen redactie of gevonden op het web. Zo heb je altijd iets te lezen en ben je altijd op de hoogte. Daarnaast houden we een eventkalender voor je bij, kun je de oude magazines tot vijf jaar terug lezen in het online archief, hebben we datingmogelijkheden, contactadvertenties en een forum. Ook hebben we een infopoint, voor o.a. hulp en ondersteuning voor LBT-vrouwen en we bouwen continu aan een encyclopedie, waarin je alle bekende en belangrijke rolmodellen, boeken en binnenkort ook films kunt terugvinden.

Dit alles kan alleen met jouw steun. Word nu member, voor 2,95 per maand.

Je krijgt dan toegang tot alle functies op de site. Nu nog inclusief dating, binnenkort sluit je daar een apart membership voor af.

Zij aan Zij is er, al 25 jaar, voor jou!

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Horoscoop april 2025

Contact zoeken met je ex-vriendin kan geruststellend lijken, maar wat wil je er precies mee bereiken? Soms is het beter om het verleden los te laten zodat er ruimte ontstaat voor iets nieuws. Wat staat jou te wachten?

Lees verder

Liefde op Lesbos

In de zomer bruist het eiland van het leven, maar in de winter keert de rust terug en juist dan merkt Petra dat ze een leuke, fijne en lieve vriendin in haar leven mist. Ben jij de vrouw die Petra in de winter weer laat stralen?

Lees verder

Nieuwe balans

Het is intens genieten. Onze oudste is helemaal fan van haar kleine broertje en hij wordt dan ook flink overladen met kusjes en knuffels. Zoveel hebben wij er toch echt nog nooit gekregen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden