Bijbel voor buitenstaanders

'Ik kon nooit Bijbelteksten vinden voor mensen zoals ik. Wel vond ik een hoop kritiek en afwijzing.'

Crystal Cheatham, zelf lesbisch, besloot daarom een genderneutrale Bijbel-app te maken. 'Of je nu een devote Christen bent, spiritueel maar niet religieus of gewoon op zoek bent naar inspiratie, met de Bijbel-app vind je wat je zoekt. Onze Bijbel-app ondersteunt het idee dat spiritualiteit een breed spectrum is en dat geloof een reis op zich is. In de basis zijn de heilige teksten geschreven om inclusief te zijn; voor al God's creaties, en zeker voor degenen die buiten de gebaande paden lopen. Onze Bijbel-app gaat terug naar de basis van de diversiteit of de creatie God's. Of je nu naar de kerk gaat om spirituele helderheid te krijgen of de natuur in gaat, de app steunt het idee dat we allemaal proberen onze plek te vinden in 'this grand universe'. Het doel: de Bijbel toegankelijk maken voor iedereen.'

De lancering is net op tijd voor kerst, volgens de website.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Verliefd op een man

Ik dacht niet dat ik het ooit ging zeggen, maar ik denk toch echt dat ik voor het eerst in mijn leven verliefd ben op een man. Gelukkig staat mijn vriendin er ook achter. Ik denk trouwens dat zij hetzelfde voelt voor deze man.

Lees verder

Roze Filmdagen 2025

Op woensdag 19 maart begint het twaalfdaags filmfestival met bijna 120 speelfilms, korte films en documentaires met LGBTQ+ gerelateerde thema's van over de hele wereld!

Lees verder

Nachtdieren

Raven van Dorst in de Verenigde Staten: 'Met alle ontwikkelingen van de afgelopen tijd in het achterhoofd, ben ik benieuwd wie daar 's nachts niet kan of wil slapen in het beloofde land…'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden