Lerares ontslagen om huwelijk

NOS: Op Facebook schreef Morffi: 'Dit weekend ben ik met de liefde van mijn leven getrouwd. Helaas werd ik hierdoor ontslagen. In hun ogen ben ik vanwege mijn partnerkeuze geen goede katholiek.' 

In het Amerikaanse Miami is een lerares ontslagen omdat ze op sociale media foto's had geplaatst van haar huwelijk met een vrouw. Vorig weekend plaatste ze de foto's, een paar dagen later kreeg ze te horen dat ze weg moest vanwege het homohuwelijk, melden Amerikaanse media. Jocelyn Morffi gaf al zeven jaar les op een christelijke basisschool. In een brief aan ouders schrijft de directeur dat het een moeilijke maar noodzakelijke beslissing was. Morffi overweegt juridische stappen.

Lees meer op NOS.nl 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

I van intersekse

'Wij zijn hier. Sterker nog, wij zijn overal: wij zijn je buren, je vrienden, je docenten, je filmsterren, je rocksterren, je theatermakers, je kunstenaars, je broers en zussen, je ouders. Intersekse, wij bestaan!'

Lees verder

Sterke vrouw

Nora Akachar deelt haar persoonlijke zoektocht. Hoe word je een sterke vrouw, een Tamghart? Een tocht vol humor en scherpe levensvragen zie vanaf 19 februari in de theaters.

Lees verder

Horoscoop februari 2025

Het is tijd om je hart te volgen met vastberadenheid en passie, maar laat je niet verblinden door haar mooie ogen. Het einde van de maand wordt intens. Wat staat jou te wachten?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden