Meer dan 25 jaar samen?

Wij kregen een email van Maartje, op zoek naar een stel voor een interview. Iets voor jullie? Mail haar! We publiceren het interview ook op ZijaanZij.nl.

Voor een rubriek over relaties in het maandblad ZIN ben ik op zoek naar een stel dat wil vertellen over hun relatie. Hoe houdt de relatie, de liefde, het samenzijn stand? Welke hobbels hebben jullie samen genomen? Hoe blijf je jezelf? Hoe heb jij je ontwikkeld en hoe heeft jullie relatie zich ontwikkeld? Waarop had jullie relatie mis kunnen lopen? Wat maakt je dagelijks boos/blij/verwonderd in jullie samen zijn?

Vind je het leuk om je verhaal te vertellen en wil je partner dat ook? En hebben jullie al minimaal 25 jaar een relatie? Heel fijn als je mij dan een mail stuurt waarin je in een paar zinnen alvast iets zegt over je relatie. Graag ontvang ik ook een foto van jullie.

Voor het interview kom ik bij jullie langs of we spreken af op een plek die voor jullie prettig en handig is. Je krijgt de tekst te lezen voor publicatie. En jullie gaan ook samen op de foto. Je hebt uiteraard geen bezwaar tegen publicatie, dat is een belangrijke voorwaarde.

Maartje de Gruyter, email: post@maartjedegruyter.nl

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Babygays

Hockey en plezier met queers onder elkaar: we spreken Leonoor en in haar stem schijnt continue de zon. Het is duidelijk dat het plezier van de Babygays ook het hare is.

Lees verder

SERA - Are You Sorry Now

'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'

Lees verder

Remember the Future

In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden