Angst voor intimiteit

Zij & Seks: Linda (26) durft niet te vrijen met haar vriendin. Dat ze lesbisch is weet ze zeker, ook dat ze seksuele gevoelens heeft.

'Het is niet dat ik me niet tot haar aangetrokken voel. We hebben een paar keer seks gehad, midden in de nacht na het uitgaan. We hadden best veel gedronken, dat maakte het minder eng denk ik. Maar ik ben eigenlijk heel bang dat ik het fout doe. Ik bevries als ik teveel nadenk.'

Linda is een paar maanden samen met haar eerste vriendin. 'Ik voelde me altijd al meer aangetrokken tot vrouwen, maar heb er niks mee gedaan. Ik heb tijdens mijn studietijd weleens seks gehad met jongens, dat was makkelijker. Het ging meer vanzelf omdat het duidelijker was wat de bedoeling is. Nu met mijn vriendin weet ik het niet zo goed. 

Ik weet niet goed wat ze lekker vindt, of wanneer het klaar is. Ik weet gewoon niet wat ik moet doen.' 

'Daar komt bij dat het me meer raakt, ik voel zoveel. Het is net alsof er van alles door me heen raast en dat ik er geen controle over heb. Daar ben ik een beetje bang voor.'

'Een tijdje geleden lagen we in bed, het was zondag en we hadden uitgeslapen.

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Verliefd op een man

Ik dacht niet dat ik het ooit ging zeggen, maar ik denk toch echt dat ik voor het eerst in mijn leven verliefd ben op een man. Gelukkig staat mijn vriendin er ook achter. Ik denk trouwens dat zij hetzelfde voelt voor deze man.

Lees verder

Roze Filmdagen 2025

Op woensdag 19 maart begint het twaalfdaags filmfestival met bijna 120 speelfilms, korte films en documentaires met LGBTQ+ gerelateerde thema's van over de hele wereld!

Lees verder

Nachtdieren

Raven van Dorst in de Verenigde Staten: 'Met alle ontwikkelingen van de afgelopen tijd in het achterhoofd, ben ik benieuwd wie daar 's nachts niet kan of wil slapen in het beloofde land…'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden