Anouk - It's A New Day

Voor de nieuwe videoclip van haar single It's A New Day is zangeres Anouk in de huid gekropen van 28 iconische vrouwen.

'Sommige van deze vrouwen waren de eersten die erkenning kregen binnen hun vakgebied. Sommigen hadden de moed om voor zichzelf op te komen en de eerste stap te zetten naar gendergelijkheid. En sommigen zijn vandaag de dag leiders en activisten. Ze hebben een ding gemeen: ze strijden allemaal voor datgene waar ze in geloven en zijn hiermee een goed voorbeeld voor de huidige maatschappij en een inspiratie voor jonge meisjes overal ter wereld,' licht Anouk toe.

De clip staat sinds dit weekend online.

De vrouwen: Marina Abramović, Jeanne d'Arc, Jacinda Ardern, Tarana Burke, Coco Chanel, Marie Curie, Princess Diana, Amelia Earheart, Emma González, Audrey Hepburn, Frida Kahlo, Mona Lisa, Wangari Maathai, Meghan Markle, Nefertiti, Michelle Obama, Alexandria Ocasio-Cortez, Florence Nightingale, Naomi Parker, Rosa Parks, Sally Ride, Wilma Rudolph, Margaret Thatcher, Mother Teresa, Sojourner Truth, Serena Williams en Malala Yousafzai.

*

 

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden