Love is for everyone

HEMA vindt dat liefde voor iedereen is. Daarom heeft HEMA, samen met de bekende modeontwerpers Viktor&Rolf, speciaal voor Pride week een t-shirt ontworpen waar deze boodschap in regenboogletters op staat. 'Liefde is voor iedereen, draag dit t-shirt en vier de liefde met ons mee!'

De t-shirts zijn ontworpen ter ere van Pride week die over twee weken in Amsterdam van start zal gaan. HEMA gelooft dat een samenleving waarin iedereen zichzelf kan zijn een betere samenleving is.

HEMA maakt zich daarom al een aantal jaren sterk voor de acceptatie van LBTHI'ers. De volledige opbrengst van de t-shirts zal wederom gedoneerd worden aan het COC. Liefde is voor iedereen, en iedereen zou dit moeten kunnen vieren.

'Door samen te werken met HEMA tijdens Pride bereiken wij een heel groot deel van Nederland met een belangrijke boodschap; Love is for everyone,' aldus Viktor en Rolf.

Opbrengst Viktor & Rolf Pride t-shirts voor COC

Met de verkoop van de Pride t-shirts steunt HEMA de GSA's van het COC. Het COC is een belangenorganisatie die zich inzet voor de belangen van lesbiennes, homoseksuelen, biseksuelen, trans- en intersekse personen (lhbti's). Van ieder t-shirt gaat de nettowinst naar de GSA's van het COC. GSA staat voor Gender & Sexuality Alliance: een verbond tussen leerlingen en docenten met diverse seksuele oriëntaties, gender identiteiten en gender expressies. Samen werken ze aan een school die veilig is voor iedereen, of je nu homo, hetero, lesbisch, bi of in dubio bent.

Met de steun van de HEMA kan het COC elk jaar 600 extra GSA's mee laten doen aan de Paarse Vrijdag. 'Met de GSA's zet het COC zich al jaren in voor een veilige school voor iedereen. Juist de samenwerking tussen lhbti-leerlingen en hun bondgenoten maakt deze aanpak succesvol. We zijn dan ook enorm blij dat de HEMA het COC hier al enkele jaren in steunt', aldus Astrid Oosenbrug, voorzitter COC Nederland.

De t-shirts zijn in een limited edition verkrijgbaar in tien Amsterdamse HEMA-filialen en online via hema.nl/pride.

De t-shirts, in verschillende maten in regular fit en slim fit, zijn € 10.- per stuk. Wees er snel bij want op = op!

Bron en beeld: HEMA

*

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden