'Het klappen van de zweep'

'We hebben geen liefdesrelatie, maar er is wel veel vertrouwen en genegenheid. Ze is meer dan 20 jaar ouder en kent het klappen van de zweep.' Danielle is 23 en student. Ze heeft een bijbaantje en gaat veel uit met vriendinnen, maar ze heeft ook een geheime kant waar bijna niemand van weet. 'We zien elkaar één keer in de twee weken. Ondertussen is er contact via email en laat ze me weten hoe ik me moet voorbereiden. Vaak zijn dat instructies over kleding. Schoolmeisje, hoer, kak-student. Eén keer wilde ze dat ik als jongen verscheen. Ik besteed veel aandacht aan de voorbereidingen; het hoort erbij en ik weet dat ze me anders zal straffen.'

Danielle heeft een BDSM-relatie (Bondage, Discipline, Sadisme, Masochisme, red.). Haar Meesteres (dat moet met een hoofdletter, vertelt Danielle) kent ze via het internet en ze 'spelen' al ruim twee jaar met elkaar. 'Het is een spel, maar wel een heel serieus spel. Als ik bij haar ben kan ik me helemaal laten gaan in mijn onderdanige gevoelens. Zij weet me zo te bespelen dat ik vloeibaar word en alles voor haar doe. Dat is een heerlijk gevoel, het lijkt soms wel op een soort trance.'

Beeld: Alisa Juice/Shutterstock 

'Een jaar geleden heb ik een 'collar' van haar gekregen. Dat is een halsband, een vorm van verbintenis in BDSM. Ik draag de collar met trots als ik bij haar ben. En soms als ik alleen thuis ben, maar daar vraag ik wel eerst toestemming voor.

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Prachtige plannen

Wij waren al aan het sparen voor de grote reis, met misschien nog wel een bezoekje aan Disney World. Dan ineens komt in het nieuws dat Amerika een kant op gaat die meer en meer anti-gay is.

Lees verder

Discriminatie en geweld

Verontrustende stijging van het aantal meldingen van discriminatie en geweld tegen de lhbti+ gemeenschap, COC pleit voor meer maatregelen. 'Iedereen moet veilig zichzelf kunnen zijn.'

Lees verder

Tropikali 2025

Grensverleggend queer-festival onthult de line-up voor muzikale ontdekkingsreis rond de wereld: op 28 en 29 juni komen in Amsterdam muziek, diversiteit en inclusiviteit samen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden