L Word: trailer #2!

In augustus zagen we de eerste beelden (bekijk ze hier!), inmiddels heeft Showtime een nieuwe, langere trailer gelanceerd: Vanaf 8 december zal de nieuwe L Word, ofwel The L Word Generation Q, te zien zijn op de Amerikaanse zender. Word Bette (Jennifer Beals) de burgemeester van Los Angeles? Heeft immer vrouwen verslindende Shane (Katherine Moennig) een nieuwe vlam?! Je ziet Alice (Leisha Hailey) en vele nieuwe gezichten in het LA tien jaar na de laatste aflevering. De bedenker van de serie, Ilene Chaiken, is ook weer betrokken bij The L Word Generation Q. De Showtime-productie zal bestaan uit 8 afleveringen. Het is nog niet bekend wanneer we de serie in Nederland kunnen zien.

Lees ook: 'Toen ik The L Word keek…'

 

Beeld: Showtime

*

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Verliefd op een man

Ik dacht niet dat ik het ooit ging zeggen, maar ik denk toch echt dat ik voor het eerst in mijn leven verliefd ben op een man. Gelukkig staat mijn vriendin er ook achter. Ik denk trouwens dat zij hetzelfde voelt voor deze man.

Lees verder

Roze Filmdagen 2025

Op woensdag 19 maart begint het twaalfdaags filmfestival met bijna 120 speelfilms, korte films en documentaires met LGBTQ+ gerelateerde thema's van over de hele wereld!

Lees verder

Nachtdieren

Raven van Dorst in de Verenigde Staten: 'Met alle ontwikkelingen van de afgelopen tijd in het achterhoofd, ben ik benieuwd wie daar 's nachts niet kan of wil slapen in het beloofde land…'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden