Ik ga vreemd

Jane (26) kan het niet laten: de verlokkingen van 'een ander'. Ook al gaat het alleen maar om seks, vreemdgaan zit blijkbaar in haar natuur, zegt ze. 'Het is pas geleden weer gebeurd. Hoewel ik sinds kort aan het daten ben met een heel leuk meisje, ben ik na een avond stappen bij iemand uit het café in bed beland. Het sloeg nergens op, we waren allebei dronken en ik ga hem nooit meer zien. Toch dook ik met deze vreemde man in bed. Ik neem me vaak voor dat het niet meer zal gebeuren, maar zo laat op de avond heb ik mezelf blijkbaar niet in de hand.'

Voor Jane is het niet de eerste keer. 'Als ik met iemand meer dan vriendschappelijk omga, verveel ik me snel. Het is niet zo dat ik haar niet leuk genoeg vind. Het is meer dat ik gewoon heel erg houd van nieuw en spannend en die nieuwigheid is er na een paar weken vaak wel vanaf.'

'Of ik haar ga vertellen van mijn avontuur buiten de deur weet ik niet. Dat heb ik de vorige keren wel gedaan, ik ben

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden