Roze BABS?

Lesbische Bijzondere Ambtenaren Burgelijke Stand (BABS) gezocht! Want in de echt verbonden worden door een 'roze' trouwambtenaar is toch wel een heel mooie kers op de bruidstaart.

Ja, ik wil! Op de redactie kregen wij de vraag of we roze trouwambtenaren kennen: 'Want wij gaan deze zomer trouwen op locatie, en zouden daar graag een lesbische BABS bij hebben. We hebben gezocht, maar nergens iemand kunnen vinden.'

Daarom deze oproep: Zijn jullie in de echt verbonden door een roze trouwambtenaar? Laat het ons weten, dan maken wij een mooi overzichtje voor alle bruiden in de toekomst!

BABS voor 1 dag

Er zijn ook mogelijkheden om een vriend(-in) of familielid te vragen jullie huwelijk te voltrekken. Deze persoon kan een aanvraag doen om BABS voor 1 dag te worden. Hier zijn wel (per gemeente) voorwaarden aan verbonden. Hier lees je er meer over. 

Door wie zijn jullie getrouwd? We horen het heel graag!

Stuur een mailtje naar redactie@zijaanzij.nl

*

 

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

I van intersekse

'Wij zijn hier. Sterker nog, wij zijn overal: wij zijn je buren, je vrienden, je docenten, je filmsterren, je rocksterren, je theatermakers, je kunstenaars, je broers en zussen, je ouders. Intersekse, wij bestaan!'

Lees verder

Sterke vrouw

Nora Akachar deelt haar persoonlijke zoektocht. Hoe word je een sterke vrouw, een Tamghart? Een tocht vol humor en scherpe levensvragen zie vanaf 19 februari in de theaters.

Lees verder

Horoscoop februari 2025

Het is tijd om je hart te volgen met vastberadenheid en passie, maar laat je niet verblinden door haar mooie ogen. Het einde van de maand wordt intens. Wat staat jou te wachten?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden