Horoscoop december 2022

Het is december, de maand van pakjesavond, kerst en oud en nieuw. Op 3 december eindigt Neptunus in Vissen, wat ons het vertrouwen geeft dat alles goedkomt: Sommige problemen lossen zich vanzelf op. Op 6 december, wanneer Mercurius Steenbok binnentreedt, wordt het lastiger gefocust te blijven. De nieuwe maan in Tweelingen op 7 december motiveert om een moeilijk gesprek aan te gaan en later in de maand zal de overgang van Jupiter naar de gedurfde en dramatische Ram op 20 december je zelfvertrouwen goed doen. Als op 28 december Mercurius in retrograde gaat, zal dat de nodige uitdagingen met zich meebrengen.

Wat staat jou te wachten deze maand?

 

Ram (21 maart - 19 april)

Jouw eigenwaarde en vertrouwen in de toekomst krijgen deze maand

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Prides 2026

Dit jaar wordt Pride in meer dan 30 verschillende steden gevierd! Van Amsterdam tot Roermond, en van Utrecht tot Zwolle. Hier vind je een selectie van Prides door het hele land. Waar vier jij Pride dit jaar?

Lees verder

Arlo Parks

Ze verkent thema's als queer identiteit, rouw, trauma en liefde in haar muziek en poëzie, laat zien dat 'queer' niet altijd luid of uitgesproken hoeft te zijn en is te gast bij het Poetry International Festival.

Lees verder

Optimistisch queer handboek

... voor hardere tijden: een unieke bundel – samengesteld door Martijn Kamphorst – met essays, bemoedigingen en handreikingen: 'Om een hoopvolle vuist te kunnen ballen. Om realistisch én optimistisch te zijn.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden