Vertellen of niet?

'Soms kom ik de vrouw van een goede vriendin via het werk tegen. Onlangs ook weer, op een gemeenschappelijke borrel. We maken altijd wel even een praatje als we elkaar treffen, maar de laatste keer ging mevrouw veel verder. Ze was duidelijk op de versiertoer en raakte me ook meer aan dan nodig.

Ik voelde me er erg ongemakkelijk bij. Toen ze me na afloop van de borrel vroeg om samen nog ergens een afzakkertje te nemen heb ik daarvoor resoluut bedankt. Ik heb haar ook gezegd dat het voor mij niet kon wat ze deed. Ze lachte er wat schamper om. Als ze zulke risico's neemt met een bekende, wat doet ze dan wel niet met anderen?

Ik vertrouw haar niet meer en het lijkt me beter als mijn goede vriendin dat weet. Of moet ik me niet met hun relatie bemoeien? Wat zou jij doen?'

 

Aan haar de keuze
'Ik zou het even aanzien en mijn oor ondertussen hier en daar te luisteren leggen. Dat kun je doen, omdat jullie blijkbaar deels in dezelfde werkkringen verkeren. Wellicht had die vrouw net iets te veel op en stond dit voorval op zichzelf. Dat hoop je dan maar. Hoor je via via dat dit vaker voorkomt, dan zou ik die vrouw zeggen dat je het je vriendin gaat vertellen. Zij is tenslotte een goede vriendin, niet zij. Ze mag het ook zelf doen natuurlijk. Liever. Aan haar de keuze.' - Jos

 

Bemoei je er niet mee
'Tja, lastig. Heb één keer iets vergelijkbaars verteld aan een vriendin en die wilde me niet geloven. Stak liever haar kop in het zand en dacht uiteindelijk zelfs dat ik aanleiding

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

SERA - Are You Sorry Now

'Het is een krachtige popballad waarin ik de rauwe emoties van liefdesverdriet en teleurstelling laat horen. Are You Sorry Now vertelt mijn verhaal — van alles geven, en toch met lege handen achterblijven.'

Lees verder

Remember the Future

In een tijd waarin we voelen dat onze rechten steeds zwaarder onder druk komen te staan, is het belangrijker dan ooit om als gemeenschap met elkaar te verbinden en stevig naast elkaar te staan.

Lees verder

Vers leesvoer

Tien literaire auteurs schreven korte verhalen rond de thema's liefde, romantiek en vrijheid vanuit queerperspectief en Mashall van Basten Batenburg schreef een verhaal over twee mama's en een kindje. 

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden