I Kissed a Girl

RTL werkt aan een Nederlandse versie van de Britse datingshow 'I Kissed a Girl'. RTL meldde vorige maand al de mogelijkheden voor een Nederlandse versie van de datingshow te onderzoeken. De show komt er nu dus definitief.

De van oorsprong Britse serie, te zien op Videoland, wordt gepresenteerd door Dannii Minogue. Op een later moment wordt bekendgemaakt wie de Nederlandse versie van het programma gaat presenteren. Wanneer de Nederlandse versie van I Kissed a Girl bij Videoland verschijnt, is ook nog niet bekend.

Het concept: in het programma gaan tien lesbische vrouwen in een Italiaans landhuis op zoek naar de liefde. Zij worden bij aankomst aan een andere vrouw gekoppeld en moeten op basis van een eerste kus bepalen of ze samen doorgaan. Elke twee dagen vindt een kiss-off plaats, waar duidelijk wordt of de koppels samenblijven of dat er kapers op de kust zijn. Wie bij de kiss-off geen zoen ontvangt van een andere kandidaat, moet naar huis.

Kandidaten

De makers zijn momenteel nog op zoek naar kandidaten voor het programma. Op Instagram lezen we dat het productieteam van I Kissed a Girl aanwezig zal zijn tijdens Janey festival op 7 september om potentiële deelnemers te scouten. Hier lees je meer!

Videoland: 'Ben jij of ken jij iemand die het avontuur wil aangaan en de liefde wil vinden? Geef je dan nu op en wie weet schiet cupido raak!'

*

 

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Horoscoop april 2025

Contact zoeken met je ex-vriendin kan geruststellend lijken, maar wat wil je er precies mee bereiken? Soms is het beter om het verleden los te laten zodat er ruimte ontstaat voor iets nieuws. Wat staat jou te wachten?

Lees verder

Liefde op Lesbos

In de zomer bruist het eiland van het leven, maar in de winter keert de rust terug en juist dan merkt Petra dat ze een leuke, fijne en lieve vriendin in haar leven mist. Ben jij de vrouw die Petra in de winter weer laat stralen?

Lees verder

Nieuwe balans

Het is intens genieten. Onze oudste is helemaal fan van haar kleine broertje en hij wordt dan ook flink overladen met kusjes en knuffels. Zoveel hebben wij er toch echt nog nooit gekregen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden