Nieuwe balans

Janneke Bosman is personal coach in geaardheid en coming-out, daarnaast begeleidt zij in thema's zoals carrière en burn-out, liefde & relatie, en eetproblematiek. Zij schreef eerder het boek Van Boulimia naar Coming-Out. Meer informatie: www.jannekebosman.nl

Janneke deelt met ons het wel en wee van haar roze gezin. Samen met haar vriendin en hun (inmiddels twee!) kinderen maakt ze van alles mee, ook op het gebied van gay.

Hoe werkt dat nu, zo'n roze gezin? Da's toch eigenlijk gewoon hetzelfde inmiddels als ieder ander gezin? Want tsja, tegenwoordig is een 'normaal' gezin eerder uitzondering dan regel, met alle vormen van ouderschap en samenwonen die we nu kennen. Natuurlijk is een roze gezin ook helemaal hetzelfde! En ergens juist ook weer helemaal niet. Want als je erin duikt, dan zie je tal van situaties die toch nét even helemaal anders zijn…

 

Ik had er nooit echt over nagedacht, totdat mijn vriendin van die onverwachte, grappige anekdotes had: 'Ik had laatst een afspraak met een zakenpartner', vertelde ze, 'en hij keek me zo verbaasd aan. Ik snapte zijn blik niet, maar even later begreep ik het! Ik had hem een tijdje geleden verteld dat we een kleine verwachtten. Hij bleek het verkeerd begrepen te hebben. Ik legde hem uit: ík ben niet zwanger, maar mijn vriendin. Toen viel bij hem het kwartje.' Blijkbaar had ze dit soort situaties wel vaker.

En nu is onze kleine man er. Hij is zo relaxed. Behalve als hij honger heeft, maar daar is wat aan te doen. Nu al merken we dat hij echt wat balans komt brengen bij zijn drie dames. Hoe het ook vorm gaat krijgen natuurlijk. Want als hij straks heel vrouwelijk zou zijn, mag hij ook lekker in de Elsa jurken meedansen. Dat mag hij overigens sowieso, vrouwelijk of niet. Da's een beetje mijn schuld. Ik ben ooit nogal fan geweest van Frozen, en

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Hit Me Hard and Soft

Billie Eilish op het witte doek! De samenwerking met niemand minder dan James Cameron (Titanic, Avatar) zorgt voor een unieke 3D-ervaring waarin je de show van héél dichtbij beleeft.

Lees verder

Naar school met twee mama's

'Kijk mam, daar is ze, zij heeft twee mama's!' roept een van de klasgenootjes van onze dochter in de gang van de school. 'O, wat leuk lieverd', antwoordt haar moeder vrolijk.

Lees verder

Ze wil naar een parenclub

Ik ben totaal uit mijn doen. Ik heb echt geen zin in zoiets. Erger nog: nu ik weet dat mijn vrouw wel oren heeft naar zo'n ervaring, bekijk ik haar anders. Ik heb geen zin meer in seks met haar.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden