Lesbische Liga S5!

Aanstaande zaterdag 5 februari start het vijfde seizoen van 'De Lesbische Liga Podcast'! De NTR/3FM podcast die zichzelf omschrijft als 'een lesbische clubhuis' won vorig jaar de Dutch Podcast Award in de categorie 'Media & Cultuur' en is nu terug met een gloednieuw seizoen. 

Foto: Linde Dorenbos

In tien nieuwe afleveringen duiken 3FM deejay Vera Siemons en programmamaker Annefleur Schipper om de week in alle lesbische, biseksuele en queer-media om te kijken hoe goed óf hoe slecht het gesteld is met de representatie. Naast het bespreken van een film of serie worden luisteraarsvragen beantwoord, de laatste nieuwtjes besproken én vertellen bekende Nederlanders over hun coming-out en het belang van representatie daarbij. 

Met dit seizoen gasten als Hanna Bervoets, Fresia Cousiño Arias en Thorn de Vries! De eerste aflevering van komende zaterdag is een terugblik op de queer hoogtepunten van 2021: van het nieuwe bi-icoon Victoria De Angelis op het Songfestival, tot de film ANNE+ en de verloving van Kristen Stewart: make lesbi great again!

 

*

Lees ook:

 

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Sterke vrouw

Nora Akachar deelt haar persoonlijke zoektocht. Hoe word je een sterke vrouw, een Tamghart? Een tocht vol humor en scherpe levensvragen zie vanaf 19 februari in de theaters.

Lees verder

Horoscoop februari 2025

Het is tijd om je hart te volgen met vastberadenheid en passie, maar laat je niet verblinden door haar mooie ogen. Het einde van de maand wordt intens. Wat staat jou te wachten?

Lees verder

A Punch Of Pink

Suikerzoete kunst met een bite in het Stedelijk Museum Schiedam, met op 8 februari een bijzondere expo-dag vol queer activiteiten. Wij spraken rondleiders Maria en Levenez: zij delen hun persoonlijke verhaal.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden